Trendyol Entegrasyon

Zunapro' da Trendyol entegrasyonu nasıl yapılır?

Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu sistemimi ile siparişler ve gönderi süreçlerinizi tek bir panelde yönetebilirsiniz. Zunapro ile Trendyol siparişlerinizi ve raporlarınızı yönetebilirsiniz. Geliştirdiğimiz yazılımlar ile bu süreçte entegrasyon hizmeti sağlayarak satışlarınızın daha aktif ve verimli olmasını sağlıyoruz.

Trendyol ile Uyumlu Çalışır

Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Tüm pazaryeri satışlarınızın aynı panelde olmasını ve fatura işlemlerinin de tek kaynaktan yapılmasını sağlıyoruz. Faturaların belli bir düzende yönetilmesi, satış raporlarının ve siparişlerin aynı ekranda toplanması sistemimizin temel faydasıdır. Siparişler ve kargolarının fatura ilişkilendirmesini bile tek yerden takip edebilirsiniz. Zunapro yönetim paneline girdiğinizde solda bulunan pazaryerlerim menüsüne girin. Açılan sayfadan yeni butonuna basarak karşınıza gelecek sayfada API kullanıcı adı ve şifresini ile Trendyol satıcı ID bilginizi girin. API kullanıcı adı, şifreniz ve ID bilginiz yoksa, Trendyol satıcı panelinizdeki hesabım menüsünden api bilgilerine erişip temin edebilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa bizimle iletişime geçerseniz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Entegrasyon Nasıl Çalışır?

Trendyol entegrasyonuna ihtiyacınız olduğunda ücretsiz ve stabil çalışan bir yazılım kullanmanız için çok çalıştık. Sipariş takibi, faturaların kesilmesi veya basılması iş akışında büyük yer kaplar. E-fatura veya e-arviş fatura detaylarınızı kullanarak hemen faturaların basılması sağlanır. Düzenlenen raporlar ile satış yaptığınız tüm pazar yerlerin tamamını tek panelen kontrol edin.

Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu ile Neler Yapılır?

Entegrasyon konusunda sürekli çalışmalarına devam ediyoruz. Bu sayede yazılıma eklenen yeni özellikler sayesinde daha da fazla hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bir çok işi daha kolay ve pratik şekilde yapabilmeniz için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Faturaların bir tıkla kesilebilmesi için arkaplanda akıllı bir yazılım çalıştırıyoruz.

Neleri Kapsar?

 • Satışlar
 • Raporlar
 • Stoklar
 • Maliyetler
 • Kargo
 • İstatistikler
gibi birçok başlık altında pratik menülerin kullanılmasını amaçlıyoruz. Siz ayrıntılarla uğraşmayın ve sadece siparişlere odaklanın diye çok çabaladığımızdan emin olabilirsiniz. Bu sayede personelinizin de daha verimli ve kısa sürede işleri halletmeleri bizim için çok değerli.

Trendyol API ile E-Ticaret Entegrasyonu

Trendyolda bulunan mağazanızı Zunapro ile entegre ettiğinizde bir çok avantajınız olacak. Sadece bir kaç dakikada entegrasyonu tamamlayacaksınız ve aşağıda yazdığımız özellikleri Zunapro panelinden kullanabileceksiniz.

 • Ürün Yönetimi
 • Sipariş Yönetimi
 • Kargo Yönetimi
 • Fatura Yönetimi
 • Hakedişler

Ücretsiz Trendyol Entegrasyonu Kullanımı

Türkiye' de ilk defa ücretsiz entegrasyon sistemini biz yaptık. Siz sadece siparişlere odaklanın ve kazancınıza bakın istiyoruz. E-ticaret entegrasyon yazılımlarının neredeyse hespi ücretlidir. Ücretsiz olanlar ise çok kısıtlı kullanım sunmaktadır. Ancak Zunapro da kullanım tamamen ücretsizdir. Yoğun sipariş alan veya çok fazla ürünü olan bir satıcı değilseniz bize ücret ödemeniz gerekmez. Elbette ücretli ve premium özellikli paketlerimizde var. Fakat ücretsiz paketimizde bir çok rakip ücretli paketten iyidir.

Müşteri Yorumları

Binlerce mutlu satıcımızın arasına sizde katılın. Türkiye'nin en büyük pazar yerleri ile entegre olmak çoğu özelliği ücetsiz kullanmanın özgürlüğünü yaşayın. Ayrıca yurt dışındaki bir çok pazar yerine de entegre olup e-ihracat yapabilirsiniz. En iyi hizmet ve en güzel kullanıcı deneyimi için elimizden geleni yapıyoruz.

Nasıl Kullanılmaya Başlanır?

Bir çok pazar yerini tek bir panelden yönetmeniz için ücretsiz bir çok seçeneğimiz var. Bu avantajlardan yararlanmak çok basit. Hemen alttaki kayıt ol butonuna basın ve formu doldurun. Daha sonra yapmanız gereken şeyler, farklı platformlardan ürünleri hızlıca çekmek ve satış yapmak istediğiniz plaftormları entegre etmek. Sadece dakikalar içinde satışa başlayın ve zamandan kazanmaya başlayın. Personelinizi daha efektif çalıştırın. Ayrıca yapay zeka sayesinden bir çok şeyi sistem sizin yerinize otomatik yapsın. Gelişmiş yazılımlarımız sayesinde e-ticaret yapmak pratik ve az zaman harcanan bir iş olmaya başlıyor.