Ozon.ru Entegrasyon

Zunapro' da Ozon entegrasyonu nasıl yapılır?

Ozon.ru Pazaryeri Entegrasyonu yapmak Zunapro ile çok kolay. Ozon satıcı panelinden alacağınız client id ve api şifresini Zunapro paneline girmeniz yeterlidir. Bu işlem yaklaşık 2 dakikanızı alacaktır. Bu iki veriyi girdiğinizde sistem size "başarılı" mesajı verir. Entegre olmak bu kadar kısa ve kolay! Api desteğinin verdiği tüm özellikleri kullanabilir, yeniliklerden de sürekli güncellemeler ile faydalanabilirsiniz.

Ozon ile Zunapro Uyumlu Çalışır

Trendyol Entegrasyonu

Ozon Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Kullandığımız yeni nesil yazılım alt yapısı ile siparişlerden faturalara, kargo takiplerinden raporlara kadar geniş kapsamlı bir entegrasyon hizmeti alırsınız. Rusya'nın en büyük pazar yerlerinden biri olan Ozon.ru ile Türkiye' den Rusya' ya kolayca ürün satışı yapabilirsiniz. Kullandığınız bir e-ticaret alt yapısı varsa, onu da Zunapro'ya bağlayarak stoklarınızı tek yerden kontrol edebilirsiniz.. Zunapro yönetim paneline girdiğinizde solda bulunan pazaryerlerim menüsüne girin. Açılan sayfadan yeni butonuna basarak karşınıza gelecek sayfada Ozon Client id ve api şifresini bilginizi girin. Bu bilgiler sizde yoksa, Ozon.ru satıcı panelinizdeki hesabım menüsünden api bilgilerine erişip temin edebilirsiniz. Entegrasyonu yaparken sorun yaşadığınız bir durum olursa bizimle iletişime geçemeniz halinde hızlıca yardımcı olabiliriz.

Entegrasyon Nasıl Çalışır?

Ozon entegrasyonunu stabil kullanabilmeniz için epey çalıştık. Rusya'ya satacağınız ürünlerin doğru gönderilmesi ve stoklarınızın hatasız tutulmasının öneminin farkındayız. Siparişlerinizi kargoya göndermeniz, anlaşmalı kargo firması ile doğru bir alt yapı iş birliği, gümrük işlemleri için konşimento basılması da çok önemli. Siparişinizi hazırlayıp kargo barkodunu basın, faturanızı da ekleyin ve kargo firmasına teslim edin. Bundan sonraki süreci entegrasyon halledecektir.

Trendyol Entegrasyonu

Ozon Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

Entegrasyon aktif edildikten sonra kargo barkodu basma, ürün gönderme, stok ve sipariş gibi anlık bilgiler çalışmaya başlar. Ayrıca diğer pazar yerleri veya e-ticaret sitenizle de başlantı kurarak tüm operasyonu Zunapro dan yönetebilirsiniz. Ozon ile ilgili yeni geliştirmeler yayınlandıkça bizde panel tarafında hızlıca aktif etmeye çalışıyoruz. Bizim için satıcıların kolay sipariş alması ve operasyonunu pratik bir şekilde yönetebilmesi önemlidir.

Neleri Kapsar?

 • Siparişler
 • İstatistikler
 • Stok Yönetimi
 • Ürün Maliyetleri
 • Kargo Entegrasyonu
 • Satış Öncesi Destek
Satıcılarımıza her türlü imkanı sunmaya çalışıyoruz. Yönetim paneli ne kadar kullanışlı olursa iş yükü de o kadar az olacağını biliyoruz. Gereksiz ayrıntılar her zaman meşguliyeti artırdığı için hızlı davranmak satıcıları rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır. Zamanla yarışmak, rakiple yarışmak, ürün bulmak, satabilkmek ve teslim oranını yüksek tutmak zaten başlı başına yorucu işler.

Ozon API Kullanımı ve Özellikleri

Ozon' daki mağazanızı aktif ettiyseniz oradaki paneli kullanmak zorunda değilsiniz. Api ile entgrasyonnun çok fazla avantajı vardır. Birden fazla platformda satış yaparak tek panelden hepsini yönetebilirsiniz. Sadece iki dakikada entegrasyonu tamamlayarak satışa başlayabilir, aşağıda yazan özellikleri Zunapro panelinden yönetebilirsiniz.

 • Ürün Yönetimi
 • Sipariş Yönetimi
 • Kargo Yönetimi
 • Fatura Yönetimi
 • Ödeme Akışı
 • Destek Hizmeti

Ozon.ru Entegrasyonu Kullanımı

Türkiye' de ilk defa Ozon entegrasyon sistemini yaptık. Satıcıların ürün satışını artırmaları için elimizden geleni yapmaya odaklandık. Rakiplerden daha esnek ve kolay bir kullanımı olan Zunapro panelini uzman olmadan da kullanabilirsiniz. Premium bir panel ile e-ticarete hükmetmeye başlayabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Ozon entegrasyonu kullanım deneyimlerinizi paylaşın. Rusya'ya ürün satmak ve sipariş alma sürecinizde yaşadığınız tüm hikayenizi paylaşbilirisniz. Türkiye'nin, Rusya'nın, Avrupa'nın ve Amerikanın en büyük pazar yerleri ile entegre olun ve e-ihracata başlayın. Danışmanlık almak isterseniz bizden destek alabileceğinizi unutmayın. Profesyonel ekibimiz her süreçte size destek olacaktır.

Nasıl Kullanılmaya Başlanır?

Paneli kullanabilmek için alttaki butona basıp kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Entegrasyon sürecini başlattıktan 2 dakika sonra satışa hazır olabilirsiniz. Satışınızı artıracak fikirler ve yapay zeka sayesinden bir çok şeyi sistem sizin yerinize otomatik yapıyoruz. Rusya pazarına girmek için hemen kayıt formunu doldurun.