Hepsiburada Entegrasyon

Zunapro ile Hepsiburada entegrasyonu nasıl yapılır?

Hepsiburada Pazaryeri Entegrasyonu ile her şeyi otomatik hale getirebilirsiniz. İşlemin yapılması çok basittir. Hepsiburada satıcı panelinden alacağınız API key ve şifreyi sistemimize tanımlamanız halinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm platformlardan gelecek siparişleri tek bir panel ile yönetebilirsiniz. Geliştirdiğimiz yeni nesil yazılım ile entegrasyon hizmeti sağlayarak satışlarınızı artırmanızı ve iş yükünüzü azaltmayı hedefliyoruz.

Hepsiburada ile Uyumlu Çalışan Sistem

Trendyol Entegrasyonu

Hepsiburada Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Satış yaptığınız pazaryerlerindeki siparişleri tek yerden kontrol etmek çok basit. Hepsiburada gibi büyük pazaryerlerinden çok sayıda sipariş aldığınızda stoklarınız inanılmaz hızlı bir şekilde değişecektir. Bu hızlı değişimi stok sıkıntısı çekmeden yönetmek ve gelen siparişlere iptal vermemek ancak sağlıklı çalışan bir API ile mümkündür. Sipariş faturalarının hızlıca kesilmesi ve yönetlilmesi de oldukça önem arz ediyor. Ayrıca ne sattınız ne kazandınız bunların raporlarını da sağlıklı bir şekilde görmeniz oldukça önemli. Kullanmaya başlamak için Zunapro yönetim paneline girdiğinizde solda bulunan pazaryerlerim menüsüne girin. Açılan sayfadan yeni butonuna basarak karşınıza gelecek sayfada API kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Sizde yoksa Hepsiburada satıcı panelinizdeki hesabım menüsünden api bilgilerine erişip temin edebilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Entegrasyon Nasıl Çalışır?

Hepsiburada entegrasyonunu ücretsiz ve stabil şekilde kullanmanız için çok çalıştık. Sipariş takibi, faturaların kesilmesi ve raporlanması e-ticaret başarısı için büyük önem taşır. E-fatura veya e-arviş yollamak, müşteriye hızlı destek vermek, tamamlanan siparişlerin ödemesini takip etmek bir satıcının en önemli görevleridir. Bir çok pazar yeri satıcısının ne satttığını ve ne kazandığını bilmeden hareket ettiğini biliyor muydunuz?

Trendyol Entegrasyonu

Hepsiburada Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

Entegrasyon sisteminin güncel ve stabil çalışması için sürekli sistemi geliştiriyoruz. Bu sayede yazılıma eklenen yeni özellikler ile daha iyi kullanıcı deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Bir tuşla ürünün kargoya hazırlanması için arkaplanda akıllı bir yazılım çalışıyor.

Neleri Kapsar?

 • Satış Raporu
 • Finansal Raporlar
 • Stok Yönetimi
 • Maliyet Analizi
 • Kargo Entegrasyonu
 • İstatistikler
gibi önemli özellikler ile rakiplerinizden her zaman önde olabilirsiniz. Bir satıcı için zaman her şeyden önemlidir. Ivır zıvır işler için harcanan süre yapılması gereken önemli işleri engelleyebileceği için müşterilerinize kaliteli bir hizmet verememenize sebep olacaktır. İyi hizmet alan müşteriler ise memnun kalacağı için uzun süreli müşteriniz olarak kalacaktır. Bir istatistiğe göre sadık e-ticaret müşterisi olan satıcılar daha uzun yıllar bu işi yapmaya devam etmektedir.

Hepsiburada API ile E-Ticaret Entegrasyonu

Hepsiburada mağazanızı Zunapro ile entegre ettiğinizde aşağıdaki başlıca özellikleri kullanabileceksiniz. Dakikalar içinde yapılan bu işlem ile hata yapmadan, az personel ile yüksek sayıda sipariş göndermeniz mümkün olacaktır.

 • Ürün Yönetimi
 • Sipariş Yönetimi
 • Kargo Yönetimi
 • Fatura Yönetimi
 • Hakedişler

Ücretsiz Hepsiburada Entegrasyonu Kullanımı

Türkiye' de ilk defa ücretsiz hepsiburada entegrasyonunu biz sunduk. Siz sadece sipariş sayınıza ve karınıza odaklanabilirsiniz. E-ticaret entegrasyon yazılımlarının neredeyse hespinin ücretli olduğu bir sektörde fark yarattığımızı düşünüyoruz. Satıcıları sağmak isteyen zihniyete karşı duruş göstermeye çalışıyoruz. Özellikle yeni e-ticarete başlayacak satıcılar için tuzaklarla dolu bu sektörde baştan sona hep satıcının yanında olmayı ve onunla birlikte yürümeyi seçtik. Bizimde ayakta kalmamız için ücretli seçeneklerimiz var elbette. Ancak para ödemeden de hepsiburada entegrasyonu yapılmasına yol açmak istedik.

Müşteri Yorumları

Binlerce mutlu pazaryeri satıcımızın arasına sizde katılın. Türkiye'nin en büyük pazar yerleri ile entegre olarak, ücetsiz kullanmanın özgürlüğünü yaşayın. Ayrıca yurt dışındaki bir çok pazar yerine de entegre olup e-ihracat yapabilirsiniz. En iyi hizmet ve en güzel kullanıcı deneyimi için elimizden geleni yapıyoruz.

Nasıl Kullanılmaya Başlanır?

Bir çok pazar yerini tek bir panelden yönetmeniz için ücretsiz bir çok seçeneğimiz var. Bu avantajlardan yararlanmak çok basit. Hemen alttaki kayıt ol butonuna basın ve formu doldurun. Daha sonra yapmanız gereken şeyler, farklı platformlardan ürünleri hızlıca çekmek ve satış yapmak istediğiniz plaftormları entegre etmek. Sadece dakikalar içinde satışa başlayın ve zamandan kazanmaya başlayın. Ayrıca yapay zeka sayesinden bir çok şeyi sistem sizin yerinize otomatik yapsın. Gelişmiş yazılımlarımız sayesinde e-ticaret yapmak pratik ve az zaman harcanan bir iş olmaya başlıyor.