Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz 2006 yılından bu yana E-Ticaret sektöründe hizmet veren ve E-Ticaret'i seven bir ekibiz. 2010 Yılından itibaren E-Ticaret yazılımı satan firmaların sayısı artmaya başladıkça Türkiye' de online satış sektöründe debüyük artış oldu. 2013 Tarihinden itibaren ise ülkemizde hızla büyümeye başlayan pazaryerleri sektörü kısa sürede domine etmeye başladı. Sektör ve satış kanalları arttıkça ortaya çıkan iş yükü ise yetersiz yazılım veya web panelleri ile çözülmeye çalışsa da satıcıları memnun edemedi. Özellikle E-Ticaret Paketleri ve Entegrasyon panelleri için istenilen fiyatların yüksek olması özellikle yeni girişimcilerin önünü tıkamaktaydı.


Sektöre yön veren pazaryerlerinin sayısının artması ve kullanılan E-Ticaret yazılımı ve Entegrasyon sistemlerinin yetersiz ve fiyatlarının yüksek olması büyük bir sorundu. Ayrıca kullanılabilirliklerinin düşük olmasın ve karmaşık yapılarından dolayı daha stabil çalışan ve ücretsiz seçenekleri olan bir proje geliştirmeyi hedefledik.


Çetin Teknoloji, hem operasyon hem de yazılım anlamındaki bilgi birikim ve donanımıyla Zunapro'nun arkasındaki güçtür. Biz inanıyoruz ki, satıcı olmadan satıcıyı anlamak zordur. Onun isteklerine yönelik sistemler geliştirmek için bu aşamalardan geçmiş olmak ve eksikleri bilmek gerekir.


Getirdiğimiz Yenilikler


  • Depolama Hizmeti
  • Depodan Kargolama Hizmeti
  • Kargo Anlaşmaları Kullandırma
  • Aynı Gün Kargo Hizmeti

Bu hizmetler entegrasyon ve e-ticaret web yazılımları sektöründe Türkiye'de ilktir.